LG G5 OLED48G56LS - 48 inch - 4K OLED Evo Max - 2025
LG G5 OLED48G56LS - 48 inch - 4K OLED Evo Max - 2025 - LG - €1.259,00
LG G5 OLED48G56LS - 48 inch - 4K OLED Evo Max - 2025 - afbeelding 1 LG G5 OLED48G56LS - 48 inch - 4K OLED Evo Max - 2025 - afbeelding 2 LG G5 OLED48G56LS - 48 inch - 4K OLED Evo Max - 2025 - afbeelding 3
LG
Prijzen bijgewerkt op 13-05-2026
Introductie
De LG G5 OLED48G56LS til je kijkervaring naar een ongekend niveau. Dit 48 inch 4K OLED-model combineert geavanceerde technologieën om je te voorzien van adembenemende beelden en een uitzonderlijke gebruikservaring.
Belangrijkste voordelen
Met de LG G5 geniet je van een scala aan voordelen die de kijkervaring verbeteren:
Voor welke doelgroep?
Praktische voordelen t.o.v. alternatieven
Wat maakt de LG G5 uniek in vergelijking met andere modellen?
Gebruik & praktische tips
Voor het beste resultaat met je LG G5, volg deze tips:
Installatie & setup
Specificaties in mensentaal
  • Schermdiagonaal van 48 inch: Dit formaat is ideaal voor zowel kleine als middelgrote kamers, waardoor je altijd dicht bij het scherm kunt zitten zonder in te boeten op kwaliteit.
Veelgestelde vragen
Hoe lang gaat dit product mee?
Is dit geschikt voor gaming?
Wat zijn de belangrijkste verschillen met de C5?
Conclusie
Kernspecificaties
Schermdiagonaal
48 inch (122 cm)
Maximale resolutie stand
Ultra HD/4K
Type scherm
OLED
Beeldscherm verversing snelheid
165 Hz
HDR
Ja
Smart TV
Ja
Hoe scoort dit product?
Vergeleken met 324 producten
Prijs Goedkoper dan 13%
Beoordeling Hoger dan 80%
Alle specificaties
Aantal HDMI aansluitingen 4
HDMI versie HDMI 2.1
Type HDMI HDMI eARC
USB aansluiting 3
Ethernet verbinding 1
Koptelefoonaansluiting Nee
Optische uitgang poort Ja
Composiet aansluiting Nee
Antenne aansluiting (Coax) Nee
WIFI Ja
Bluetooth Ja
Schermdiagonaal 48 inch (122 cm)
Maximale resolutie stand Ultra HD/4K
Type scherm OLED
Type OLED OLED evo
Beeldscherm verversing snelheid 165 Hz
HDR Ja
Type High Dynamic Range Dolby Vision
Type Backlight Self-emitting
Input Lag 0.1 milliseconde
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Energie besparing Ja
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Ambilight Nee
Ingebouwde dvd-speler Nee
Automatisch dimmen Ja
Sleep timer Ja
VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync
Gewicht zonder standaard 14900 g
Gewicht inclusief standaard 16800 g
Afmetingen inclusief voet 1071 x 230 x 675 mm
Afmetingen zonder voet 1071 x 46.9 x 618 mm
Afstandsbediening Ja
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Uitzonderingen fabrieksgarantie 5 jaar panel garantie
Totaal uitgangsvermogen 40 W
Aantal luidsprekers speaker 6
Subwoofer Ja
Surround sound formaat Dolby Atmos
Introductiejaar 2025
Introductiemaand Januari
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Wifi vereist Ja
Bluetooth vereist Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist Nee
Mobiele data verbinding mogelijk Nee
App vereist voor volledige functionaliteit Nee
Kan zelfstandig met internet verbinden Ja
Delen van gebruikersgegevens vereist Nee
Compatibel met Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Merk LG
EAN 8806096367445
Kleur Zwart
Landcode Benelux model
Land van oorsprong Benelux
CE markering Zichtbaar
VESA maat VESA 300mm x 200mm